Spełnij swoje marzenie i zostań gwiazdą okładki magazynu „M jak Mama”

7

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Jest w niej coś magicznego, bo jak inaczej można nazwać fakt, że w naszym ciele rośnie nowe życie?

Z niecierpliwością czekasz na zapach noworodka, który wypełni Wasze mieszkanie. Tyle spraw wydaje się mało ważnych. Liczy się tylko to, że za kilka miesięcy zostaniemy mamami. Dbamy o siebie i nasze, nienarodzone jeszcze, dziecko. Zmieniamy pewne przyzwyczajenia, dietę i sposób życia.

Dokumentujemy każdy nowo rozpoczęty miesiąc, pisząc pamiętniki i robiąc zdjęcia brzuszka. Te ostatnie robimy hurtowo, ponieważ chcemy zatrzymać wspomnienia. Chwilo trwaj, jesteś piękna! Nie liczą się już nawet rozstępy, nadprogramowe kilogramy czy problemy ze skórą. Najważniejszy jest nasz brzuszek. Ja sama mam tysiące zdjęć z dwóch ciąż wykonane telefonem. Kiedy oczekiwaliśmy na pojawienie się na świecie Olka, zafundowałam sobie nawet profesjonalną sesję u fotografa. Pierwsza ciąża rządzi się swoimi prawami, jest inna od następnych. To właśnie ją przeżywamy najbardziej, staramy się i wariujemy na myśl o tym, że za chwileczkę zostaniemy mamami. To najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety… Świadczy chociażby o tym fakt, że jestem trzy miesiące po porodzie, a już tak bardzo tęsknie za moim brzuszkiem!

Jako mama dwójki dzieci, chcę zachęcić Was do zatrzymania tych magicznych chwil i zrobienia czegoś także dla Was samych. Macie teraz świetną okazję, żeby zostać gwiazdą okładki magazynu „M jak Mama”. Kliknij TUTAJ, aby poznać szczegóły. Żałuję, że sama nie miałam takiej możliwości. Bo na pewno skorzystałabym z niej! Zachęcam Was z całego serca, bo dzięki profesjonalnym zdjęciom macie okazję zatrzymać czas na pięknych fotografiach. Jak to zrobić? Wystarczy, że zgłosisz się na casting. Oprócz sesji okładkowej można wygrać jeszcze wiele innych, fantastycznych nagród, w tym wywiad w październikowym i listopadowym magazynie „M jak Mama”! Cudownie, prawda? Dziewczyny! Nie ma na co czekać, bo kiedy jak nie teraz? Ciąża trwa tylko 9 miesięcy, a po niej zostają już tylko wspomnienia…

Przekonałam Cię? Mam taką nadzieję!

W takim razie do dzieła! Aby wziąć udział w castingu wystarczą dwa proste etapy. Pierwszy to dołączenie do Klubu Enfamama (chyba, że już w nim jesteś), poprzez bezpłatną rejestrację rejestrując na stronie: www.enfamil.pl ==> TUTAJ. I drugi etap to wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie odpowiedzi na pytanie: Jak dbasz o siebie i maluszka w czasie ciąży? Prawda, że proste? Wyniki zostaną ogłoszone już 16 maja!

To co, spotykamy się zaraz na stronie Klubu Enfamamy?

Zapisując się do Klubu zyskujesz nie tylko możliwość wzięcia udziału w castingu, ale i dostęp do profesjonalnej wiedzy potrzebnej w ciąży i wtedy, kiedy jesteś już mamą. Dowiesz się wszystkiego na temat ciąży i rozwoju Twojego maluszka. Poznasz ćwiczenia i zabawy wspierające rozwój Twojego dziecka, wskazówki odnośnie jego żywienia, karmienia piersią, rozszerzania wiedzy, wpływu diety na jego rozwój czy też sposobów na bolący brzuszek. Interesujące Cię tematy będą w formie porad ekspertów i inspirujących artykułów. Każdy z nich będzie odpowiedni do tygodnia Twojej ciąży lub wieku Twojego dziecka. Jako pierwsza dowiesz się też o konkursach i akcjach specjalnych.

Już dzisiaj dołącz do społeczności mam liczącej aż 25 000 i poczuj wsparcie na każdym etapie ciąży i wychowania Twojego dziecka!

*Wpis powstał przy współpracy z marką Enfamil

============================

Jeżeli spodobał Ci się ten post, udostępnij go w swoich kanałach social media. Wystarczy, że klikniesz któryś w poniższych ikonek

↓↓↓

Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

7 komentarzy

  1. Wielopokoleniowo 3 on

    Bardzo ciekawa propozycja, polecę młodziutkim mamusiom w moim otoczeniu 🙂

  2. Robię czasem zdjęcia czężarnym kobietom i widzę, jak bardzo to przeżywają, jaką radość sprawia im sama sesja i ile wzruszenia dają później gotowe fotografie.

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.