Pomysły na prezenty pod choinkę – JANOD

0

Cześć!

Dzisiaj chcę podzielić się z Wami pomysłami na prezenty pod choinkę dla dzieci w wieku 1 rok i trochę starszych z przedziału 3-6 lat. Jako mama chcę Was inspirować i pokazywać to, co sprawdziło się u nas. Dzisiaj prezentuję Wam pomysły prezentowe od  Janod.

Janod to marka, która w naszym domu obecna jest od bardzo dawna. Cenię ją za jakość i pomysłowość. Lubię drewniane zabawki, bo przypominają mi moje skromne dzieciństwo. Wtedy plastikowe zabawki przywoziło się z zagranicznych wojaży, a te drewniane dziedziczyło po starszym rodzeństwie. Do tej pory pamiętam drewnianego pieska o imieniu Czaruś, którego ciągnęłam na sznurku po nierównych chodnikach mojego rodzinnego miasta. Żałuję, że moi rodzice nie wpadli wtedy na pomysł, aby zachować w piwnicy moje ulubione zabawki. Ostatnio w garażu mój tato znalazł kilka moich książeczek, wierzcie lub nie, ale kiedy je zobaczyłam po policzkach poleciały mi łzy. Lata dzieciństwa zawsze dobrze wspominamy.

W tym roku postanowiłam spełnić jedno z marzeń mojego synka. Olek jak dorośnie będzie strażakiem, a jego tegorocznym marzeniem była remiza strażacka (KLIK) – drewniana, z windą i czerwona. Taka jest właśnie remiza marki Janod (KLIK). Jest idealna, a dla mnie najważniejsze jest to, że Olek jest szczęśliwy. W końcu mógł połączyć siły z kolekcją samochodów z bajki Strażak Sam. Remiza strażacka Janod to idealny prezent dla chłopca po 3 roku życia.

JANOD JANOD JANOD JANOD JANOD

Jak remiza, to musi być też wóz strażacki, najlepiej taki do samodzielnego złożenia. TEN świetnie rozwija wyobraźnię, zdolności manualne oraz koncentrację dziecka.

Janod to nie tylko zabawki do zabawy. To również zestawy kreatywne i edukacyjne. Układanka magnetyczna Ciało Człowieka (KLIK) to idealny zestaw do nauki budowy ciała ludzkiego w 12 językach. Dzięki zabawie dziecko poznaje nazwy części ciała, organów, kości i mięśni.

janod

A co dla maluszków? 

Janod nie zapomniał również o najmłodszych. Przyznam szczerze, że oferta dla tej grupy wiekowej jest tak obszerna, że ciężko zdecydować się na 2-3 rzeczy. Mnie zachwyca dosłownie wszystko, ale w tym roku dla Stefka wybrałam chodzik do nauki chodzenia (KLIK) i piramidę wieżę (KLIK). 

Z chodzikiem Janod mój synek zaczął stawiać pierwsze kroki. Wysokość wózka jest dla niego idealna, a kółka przez to że są wykończone gumą, zapewniają stabilność zabawki i sprawiają, że wózek nie rysuje podłogi w domu. W komplecie znajduje się 30 drewnianych klocków z cyframi i literami, które dzięki różnorodności barw umożliwią tworzenie wielu niepowtarzalnych konstrukcji oraz słów. Dodatkowo z przodu wózek posiada liczydło (największa atrakcja dzisiejszego dnia).

JANOD JANOD JANOD JANOD JANOD

Piramida wieża ze zdjęcia składa się z 10 klocków wykonanych z najwyższej jakości kartonu. Zabawka wspiera rozwój umiejętności motorycznych i koordynacji. A jak Stefan przestanie interesować się już układaniem wieży, to mama będzie miała przepiękne pudełeczka na swoje bibeloty.

JANOD JANOD JANOD JANOD JANOD JANOD JANOD JANOD JANOD

 

Myślę, że na tym się nie skończy. Grudzień to dla nas intensywny miesiąc. Urodziny chłopców, Mikołajki i Święta. Trochę sporo tych prezentów, jak na jeden miesiąc. Dlatego prezenty wybieram rozsądnie, tak by zabawki posłużyły nam nie przez tydzień, a przez cały rok.

 

Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.