To kreatywne pudełko podbiło serca moich dzieci – bawią się nim non stop

0

Mija kolejny dzień kwarantanny, a w naszym domu zaczęło wiać nudą. Chcę wymyślać chłopakom kreatywne zabawy, ale zaczyna brakować mi pomysłów. Ile razy można robić ludka z plasteliny, albo bawić się w dentystę z użyciem ciastoliny? Będę z Wami szczera – moje zdolności plastyczne zatrzymały się na „pewnym etapie”. Wszystkie prace w szkole robiła za mnie siostra, a ja zgarniałam za nie pochwały. 😉

Gdybyście widziały kota w moim wykonaniu.. 😉 Natomiast w moich chłopakach widzę potencjał. Zależy mi, aby rozwijać ich także plastycznie i mam wrażenie, że w czasie kwarantanny ta chęć jest jeszcze mocniejsza (być może podyktowana wyrzutami sumienia?). Chcę spędzać z dziećmi czas jakościowy i wykorzystać go najlepiej jak potrafię.

Z pomocą przychodzą gotowe zestawy kreatywne od Happy Color. Koniecznie zobacz je TUTAJ. Oprócz materiałów plastycznych zawierają też gotowe książeczki z instrukcjami wykonania przeróżnych prac plastycznych. Razem z Happy Color zrobiłam już z chłopakami zwariowane zwierzaki, przywitałam wiosnę w domu i pobawiłam się w domowe przedszkole. Okazuje się, że nawet osoba bez talentu plastycznego (jak ja) ma super frajdę. Kiedy zajmuję się pracą lub gotowaniem, odpalam kanał Happy Color na YT (klik tutaj), na którym jest masa filmików instruktażowych, więc chłopaki nie potrzebują stale mojej uwagi. Sprytne?

Przynęta została połknięta! Okazuje się, że to kolejne zajęcie absorbujące chłopaków, dzięki któremu mogę mieć chwilę dla siebie.

W tym tygodniu mój Olek razem z Happy Color robił zwariowane zwierzęta – kolorowego motyla, uśmiechniętą pszczołę, rybę z łuskami i zabawną żyrafkę. Dzięki dołączonej instrukcji „Jak to wykonać?” poradził sobie z pracami samodzielnie. 

Jeżeli tak jak ja chcecie rozwijać swoje dzieci plastycznie, ale brakuje Wam pomysłów skorzystajcie z gotowych zestawów kreatywnych Happy Color, które kupicie TUTAJ.

kreatywne zabawy
kreatywne zabawy
kreatywne zabawy
kreatywne zabawy
kreatywne zabawy
Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.