Co zrobić z dzieckiem w Warszawie

1

Wybraliśmy się dzisiaj na spacer do Wilanowa, w zasadzie to szukać jesieni. Niestety nie znaleźliśmy jej, ponieważ oprócz kasztanów, nic nie wskazywało na to, że rozpoczeła się kalendarzowa jesień. Liście nadal zielone, stokrotki na trawnikach, słońce świeci wysoko…Nic specjalnego…

Dosyć specjalnie okazało tuż przed wyjściem z parku, kiedy zorientowaliśmy się, że Olek zgubił klucze od naszego auta. Dostał je dosłownie na chwilę, ale zapomnieliśmy o nich, podobnie jak nasz syn. Na szczęście poszukiwania zakończyły się sukcesem po 30 minutach, klucze leżały w trawie, gdzie Olek ukucnął po kwiatki :).

P.S. Papierowa torba, którą możecie zobaczyć na każdym zdjęciu,  to zamierzony element dzisiejszej garderoby :).

Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.pl Blog parentingowy Olomanolo.plOluś:

Bluza: Mini Rodini

Kamizelka, spodnie – GAP

Buty: ZARA

Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

Jeden komentarz

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.