Największe show 2015

8
Showing 1 of 1

Mąż kupił bilety na koncert…Hmmm i to nie na byle koncert.
W lipcu na Stadionie Narodowym będę oglądać i słuchać największego show tego roku.
Moje kochane dziadki przyjeżdżają do Warszawy. Podpowiem, że to dziadki z werwą, mega utalentowani, mający fanów na całym świecie i w każdym wieku. W lipcu na Narodowym do słów i muzyki „Highway to hell” będę skakała i z nastolatkami i z dziadkami w wieku mojego ojca. Będzie cudownie. Już wiecie o kogo chodzi? Nazwa zespołu zaczyna się na literę A a kończy na C…..
Of course to AC/DC….Ich koncerty to nie tylko instrumenty i muzycy na scenie. To prawdziwe show z ogromną ilością najróżniejszych efektów świetlnych, pirotechnicznych oraz filmowo-zdjęciowych.
Dzisiaj wyznaję Wam prawdę o sobie… Jestem rock mamą babe…Z krwi i kości… Uwielbiam rocka, szaleje za nim…W podstawówce uwielbiałam rocka i grounge, nosiłam długie czarne włosy na Jezusa, w upał chodziłam w długich rangersach i w czarnej papie. Obecnie mój styl wygląda kompletnie inaczej, ale miłość do rocka została.
Przyłączacie się do mnie?

IMG_4674

IMG_4752 IMG_4755-2

Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

8 komentarzy

  1. Zazdroszczę, chętnie bym pojechała na koncert. Lubie ACDC, ale cena biletów mnie przeraża.

  2. Tjaaa…glany przez całe wakacje. Skąd ja to znam. Rock dalej w sercu, ale w nieco łagodniejszej i zmodyfikowanej formie 🙂 Też czekam na kilka koncertów „moich” zespołów, i nie odpuszczę 🙂

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.