Gdzie czas się zatrzymał…

9
Showing 1 of 1

Ostatnio odwiedziliśmy najpiękniejszą dzielnicę Warszawy. Dzielnicę tak bardzo oderwaną od warszawskiej rzeczywistości, gdzie powietrze pachnie miksem świeżego prania, taniego wina i moczu, a czas jakby stanął w miejscu tam pół wieku temu.

Praga to moje ulubione miejsce na mapie Warszawy. Lubię ją za to jaka jest, za te kontrasty i za to, że pomimo upływu czasu nie zmienia się. W żadnym innym miejscu w Warszawie nie doświadczysz widoku modlących się kobiet do figurki Matki Boskiej obok ławki pełnej pijących tanie wino mieszkańców Szmulek.

Mój mąż ostatnio stwierdził, że zbyt słabo korzystamy z  dobrodziejstw, historii i możliwości naszego miasta. Obiecaliśmy sobie, że tej wiosny nadrobimy zaległości i zajrzymy w każdy kąt Warszawy i odwiedzimy wiele miejsc na mapie Polski. #Projekt weekend to nowy cykl na Olomanolo, zaglądajcie do nas, będziemy karmić Was pięknymi zdjęciami i historiami o tym, co warto zobaczyć w naszym pięknym kraju:).

Jeżeli chcesz włączyć się do akcji #projektweekend otaguj tak swoje weekendowe zdjęcia na FB i IG.

Pokaż jak spędzasz weekendy.

Dzielmy się inspiracjami, bo wiosna będzie trwała jeszcze baaardzo długo….

Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend cats4 Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend Blog parentingowy PRAGA projekt weekend olomanolo.pl

=================================================

Jeśli chcesz być z nami w ciągłym kontakcie, zachęcam do:

→ Polub nasz profil na Facebooku lub profil na Bloglovin Dzięki temu będziesz na bieżąco z nowościami na blogu.

→ Śledz nas na Instagramie. Znajdziesz tu sporo zdjęć z codziennego życia, których zazwyczaj nie publikuję na blogu.

→ Odwiedź nas Twitter i Pinterest, jeżeli Facebook i Instagram są dla Ciebie niewystarczające.

Share.

About Author

Mama trzyletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

 • To kadry, które idealnie odzwierciedlają klimat Pragi

 • Aśka

  Wiedziałam, że Praga to najgorsza dzielnica Warszawy, ale nie sądziłam, że tak wygląda. Ma to jakiś swój urok, ale do moich ulubionych na pewno by nie należała.

 • Eve Milenna –

  Bardzo fajne zdjęcia. Przyznam, że mało co korzystam z dobrodziejstw historii..buu

 • Z tamtąd juz miałaś bardzo blisko do mnie :p znam ta okolicę doskonale

  • Kamila

   Wiesz jak jest, zawsze nie po drodze. Ale odwiedzimy Was po remoncie:)

 • Zdecydowanie Praga na najładniejsza dzielnica, najbardziej klimatyczna i …miejska. Wąskie uliczki, bazarki, sklepiki, ludzie w bramach i zebrania starszyzny w warzywniaku są nie do podrobienia.

  • Kamila

   Mieszkam na Ursynowie, tutaj nie ma takiego klimatu, wszystko jest nowoczesne, Oeee i Eee…Nigdzie nie ma tak świetnych knajpek jak na Pradze.

 • Alicja

  Fantastyczne zdjęcia! Kadry jak z filmu „Rezerwat”:) Czy to wejście frontowe do knajpy „Skład butelek” czy tylne? Rozważaliśmy spędzenie tam wieczoru sylwestrowego, tylko ta Praga nas trochę odstraszyła. I chyba dobrze widząc po zdjęciach:)

  • Kamila

   Tak, to frontowe wejście do Składu Butelek. Obok była kiedyś moja ulubiona knajpa Hydrozagadka, ale ostatnio zobaczyłam, że już ją zamknęli. Ja lubię Pragę, ale niestety nie bywam tam az tak często.