Co warto zwiedzić w Barcelonie

16
Showing 1 of 1
Rate this post

To był mój pierwszy raz w Barcelonie. Tak blisko, tak fajnie, a nigdy tutaj nie zawitałam nawet na chwilę. Mam na to wymówkę, nie było mi po prostu po drodze. Teraz kiedy zaliczyłam już swój pierwszy raz, oznajmiam, że na nim się nie skończy. Co zatem warto zwiedzić w Barcelonie, zobaczcie sami.

Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle

Barcelona jest cudowna, kolorowa, żywa, radosna i taka spokojna. Mimo, że ciężko tutaj o swój mały kwadracik na chodniku, to nie widać nikogo, kto biegnie i spieszy sie gdziekolwiek. Tak porównuję to miasto do Warszawy, w której mieszkam na co dzień. I stwierdzam, że mieszkam w miejscu za którym nie nadążam.

Jeżeli nie macie pomysłu na to, gdzie chcielibyście spędzić przedłużony weekend albo zbliżające się wakacje, to ja Was zachęcam do rozważenia Barcelony. Dzisiaj zapraszam Was do delektowania się zdjęciami, ale z marszu obiecuję, że napiszę co robić, gdzie mieszkać, gdzie jeść w tym kolorowym mieście.

Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle IMG_1323 Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle Barcelona, blog parentingowy, blog lifestylowy, parenting, lifestyle

ENJOY!

 =============================

Jeśli chcesz być z nami w ciągłym kontakcie, zachęcam do:

→ Polub nasz profil na Facebooku lub profil na Bloglovin Dzięki temu będziesz na bieżąco z nowościami na blogu.

→ Śledz nas na Instagramie. Znajdziesz tu sporo zdjęć z codziennego życia, których zazwyczaj nie publikuję na blogu.

→ Odwiedź nas Twitter i Pinterest, jeżeli Facebook i Instagram są dla Ciebie niewystarczające.

Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)