Chcesz wzruszyć babcię i dziadka w dniu ich święta? Koniecznie to przeczytaj!

2

Pamiętasz jak pisałam o prezentowych pewniakach dla babci i dziadka jakiś czas temu o TUTAJ?

Uwierzyłeś mi wtedy, czy pomyślałeś, że ściemniam, jak każdy bloger?

Założę się, że uwierzyłeś, bo moje słowa były wtedy naprawdę prawdziwe!

Za równe 2 tygodnie będzie święto babci, dzień później dziadka. Wiesz dlaczego o tym piszę? Bo jestem pewna, że wydaje się Tobie, że masz jeszcze kawał czasu, żeby pomyśleć o prezentach. A więc nie masz! 2 tygodnie to jak pstryknięcie palcem, a styczeń to nie najlepszy czas na chodzenie z dzieckiem po galeriach. Wyprzedaże kończą się dopiero w lutym, więc ja w tym momencie podsuwam Tobie gotowy pomysł na prezent dla dziadków Twojego dziecka. Najlepsze jest to, że nie musisz nigdzie jeździć, chodzić i tracić swojego cennego czasu. Wystarczy komputer, zdjęcia i działasz.

Z okazji zbliżającego się święta naszych i naszych dzieci dziadków mam dla Was 40% rabatu na fotoksiążki od Printu.

Dziadkowie Olusia dostali takie fotoksiążki na Boże Narodzenie. I wiecie jak na nie zareagowali? Płaczem! Ze wzruszenia. Uważam, że nie ma nic lepszego, jak wspomnienia zapisane na kartkach papieru. Tego dokonuje Printu! Dlatego nie zastawiajcie się ani minuty dłużej, tylko pędźcie projektować Wasze fotoksiązki.

Kod do zniżki pobierzesz TUTAJ.

*Kod jest ważny przez 14 dni od dnia jego pobrania :).

Printu Olomanolo.pl Printu Olomanolo.pl Printu Olomanolo.pl Printu Olomanolo.pl Printu Olomanolo.pl Printu Olomanolo.pl Printu Olomanolo.pl Printu Olomanolo.pl

 

 

 

 

Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

2 komentarze

  1. Tak… uważam, że nie ma piękniejszego prezentu niż zdjęcia. Są takie PONADCZASOWE… to wieczna pamiątka, która stanowi dla dziadków (i nie tylko) najlepszy upominek. A korzystając z ofert dostępnych na różnych stronach można przekonać się, że to absolutnie nie jest duży wydatek 🙂

  2. uwielbiam fotoksiążki a takie prezenty są zdecydowanie najbardziej doceniane przez bliskich bo cóż może być cenniejszego jeśli nie wspomienia zatrzymane w kadrach?

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.