Jesteś wyjątkowa!

12
Showing 1 of 1

Wiem, że dzień kobiet dopiero jutro, ale czemu nie pomyśleć już dzisiaj jak chcemy go spędzić. Dzień jest wyjątkowy, bo dotyczy nas drogie Panie…

 8 marca to bezapelacyjnie ten dzień, który do końca życia będzie kojarzony z tulipanami i goździkami. To też ten dzień, kiedy mój tata pomimo iż nigdy nie pamiętał daty moich urodzin zawsze witał mnie i moją mamę bukietem tulipanów na dzień dobry.

8 marca to dzień, kiedy faceci stają się jacyś tacy bardziej szarmanccy, łagodnieją i doceniają to co mają….Nawet najgorsza kłótnia z dnia poprzedniego idzie wtedy w niepamięć, a przypalony garnek przestaje być powodem ciągłych docinek o tym, jak perfekcyjną panią domu jesteś, albo i nie jesteś…To jest nieważne…

Ważne jest to, że mamy swoje święto, swój dzień…A w tym roku wypada ono w niedziele, kobietki…Mamy cały dzień na rozpieszczanie samej siebie, na miłe słowa wypowiadane przez wszystkich facetów (mąż, sąsiad, pan z zieleniaka, pan ochroniarz).

Jeżeli nie macie żadnych planów na jutrzejszy dzień, to już macie…Rano umów się z najlepszą kumpelą i zwiej z domu. Pozwól mężowi realizować się jako perfekcyjny pan domu. On się w tym spełni, a Ty w tym czasie będziesz realizowała się na pysznym śniadaniu, zakupach, basenie, saunie, czy innych rekreacjach. Pamiętaj, w poniedziałek idziesz do pracy…Dlatego jeden dzień przerwy od męża i dzieci okaże się strzałem w dziesiątkę.

Jeżeli jednak zdecydujesz się na pozostanie w domu, to przyprowadź to śniadanie, zakupy, basen i sauną do domu. Mąż szykuje pyszne śniadanie, obiad, kolację. Dzieci same ogarniają porządek w swoich pokojach i przełączają kanały na pilocie włączając tylko te, które Ciebie interesują. Jutro Ty będziesz w posiadaniu władzy….Pozwól swoim domownikom zrobić coś dla ciebie. Chociaż ten jeden dzień w roku poczuj się wyjątkowo.

Kochane Wy moje, przepięknego 8 marca:).

życzy

Oluś i Kamila

 

Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

12 komentarzy

  1. A ja mam w domu chorego męża. Obłożnie? Oczywiście, że tak. Przecież jest PRZEZIĘBIONY. Więc nie uda mi się go wykorzystać do zastąpienia. Na szczęście jeszcze dziś rano czuł się na tyle dobrze, że mogłam sobie wyjść 🙂

    • Wiem coś o tym….Pamiętam jak mój tata za każdym razem, kiedy bolało go gardło chodził w szaliku po domu. Ajjj ci mężczyźni. Wykuruj męża i zrób sobie dzień kobiet za tydzień:). Jak coś daj znać, zrobimy sobie razem babski dzień.

      • Fantastycznie….taki relaks. Szkoda tylko, że teraz siedząc w fotelu i rozglądając się wokół planować muszę za co wziąć się jutro w pierwszej kolejności: czy odkurzać, czy sprzątać, czy prasować, czy porządki robić w szafie… o kuchni i zmywaniu nie wspomnę. Jeden dzień człowiek nic nie robi – i efekt bałaganu widoczny od razu!

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.