Zmień coś na wiosnę. Zacznij od mieszkania!

17
Showing 1 of 1
Rate this post

Przyszła wiosna, a wraz z nią poczucie, że pasowałaby coś zmienić w swoim życiu, prawda?

Przecież wiadomo że, postanowienia noworoczne poszły w zapomnienie, bo zima to nie jest odpowiedni moment na działanie.

Wiosna kojarzy mi się z porządkami – tymi w domu i tymi w duszy. Myjemy okna, odkurzamy za meblami, wycieramy pajęczyny. Zmywamy cały ten brud po to, aby przygotować stan rzeczy na nowe. Dziś zajmiemy się porządkowaniem domu.

Moim ulubionym zajęciem w domu jest przestawianie mebli i dekorowanie pokoi. W czasach licealnych średnio co dwa tygodnie meble w moim pokoju zmieniały położenie. Wtedy nie było jeszcze internetu, a w tv leciało 5 kanałów. Miałam więc czas, żeby tak sobie je przesuwać, a raz na pół roku pomalować ściany. Teraz, gdyby ktoś mi powiedział, że robi przemeblowanie co drugi tydzień pomyślałabym, iż coś niedobrego dzieje mu się z głową. Ale raz na rok to nawet psychiatra wybaczy.
Tej wiosny postanowiłam zadbać nieco o lepsze samopoczucie i wprowadzić trochę kolorów do mojego życia. W mieszkaniu, które urządzałam cztery lata temu, króluje biel i przyznam, że jest mi z nią bardzo dobrze. Lubimy się i rozumiemy nawzajem. Czasami tylko robi się nudna i trzeba ją wtedy podrasować kolorem. Pytanie tylko – jakim?! Różowym, fioletowych, żółtym i zielonym oczywiście.

Moim małym sekretem na szybką metamorfozę nawet najbardziej nudnego wnętrza są poduchy, poduchy i jeszcze raz poduchy, a do tego świeczki, ramki na fotografie, kwiaty i dekoracje stołu. I zasłonki, jeżeli ktoś używa. Jeśli więc pragniesz zmienić coś w swoim wnętrzu, zainwestuj w dodatki. Przemiana Twojego mieszkania w oazę przytulności nie musi kosztować fortuny, grunt to sprytnie kupować. Ja inspiracje czerpię z gazet branżowych i portali internetowych. Moim ostatnim odkryciem, który kradnie cenny czas jest portal Westwing. To bank inspiracji dla każdego i zarazem sklep internetowy. Gwarantuję, że nawet najbardziej wymagający „domowi designerzy” znajdą tutaj sporą dawkę pomysłów na zakupy.

Westwing przygotował dla Was również wiosennego ebooka, w którym znajdziecie profesjonalne porady, jak odmienić swoje mieszkanie. Zapraszam serdecznie.

Zdjęcia, którymi się inspiruję tej wiosny załączam poniżej. Jest świeżo, kolorowo i kwiatowo. Tak jak chciałam. Za niecałe dwa tygodnie Wielkanoc, to najlepszy moment, żeby zmienić coś w domu.

A już w kolejnym odcinku zajmiemy się porządkami w duszy. Dlatego zaglądajcie do nas.

_MG_6073 Shingora_MOOD Westwing_Evans Lichfield_Mood_3 Westwing_Mood_Butterfly_Chair_FINAL Westwing_Mood_Coole_Romantik_FINAL_2 Westwing_Mood_Eric_Kuster_FINAL Westwing_Mood_G_and_C_FINAL_4 Westwing_Mood_G_C_Farbenfr_copy Westwing_Mood_luxury_flowers Westwing_Mood_Galerista_FINAL_2 Westwing_Mood_Mineralien_FINAL_5 _MG_6322 Westwing_Drescher_Mood_1 Westwing_Hausbesuch_Sophie_Unnuetzer_FINAL_6 Westwing_Mood_Villa Kunterbunt_FINAL

Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)