Miasto idealne na wakacje…(I nie jest to Łeba)

7
Showing 1 of 1

Kiedy pół Warszafki rezerwuje sobie swój kawałek plaży w Łebie, my korzystamy z uroków naszego miasta. Wreszcie nie ma korków, kolejek, a stolica wygląda jakby opustoszała. Najlepiej jest rano, kiedy swoją srebrną strzałą przemierzam ulice mojej dzielni, aby po 5 minutach znaleźć się pod biurem. To genialne nie spóźniać sie do pracy cztery razy z rzędu. W zimie ta sama trasa zajmuje mi co najmniej 2-3 razy dłużej…

IMG_8031

Latem popołudnia i weekendy  również wyglądają inaczej. Wreszcie nie muszę martwić się o wolny stolik w mojej ulubionej restauracji, czy miejsce parkingowe w centrum miasta. Ba!!!W wakacje parkuję zgodnie z przepisami i nie martwię się, że jakiś pan ze służb miejskich założy na koło mojej strzały żółtą opaskę.

Fajne jest też to, że latem nie muszę przemierzać setek kilometrów, żeby poleżeć na leżaczku na nadmorskim piasku.  Warszawa to miasto w którym wszystko jest możliwe, tutaj nawet piasek przyjeżdża prosto znad morza, a drinki serwują barmani z najlepszych kurortów nad Bałtykiem. Czego więcej chcieć? Może odrobinę więcej odpoczynku i mniej upalnych dni? A tak poza tym, to nagniataj do stolicy ino prędko. Wybierz tylko mniej upalne dni, bo klimy nikt Ci tutaj nie zagwarantuje.

cats IMG_8013 IMG_8028 IMG_8039 IMG_8042 IMG_8043 IMG_8065 IMG_8088

Zdjęcia wykonano w: Stacja Mercedes, Warszawa

OLEK:

T-shirt: US POLO

Szorty: Levis

Tenisówki: Converse

Share.

About Author

Mama trzyletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

 • Z pewnością miasta w wakacje są przyjemniejsze 😂

  • Kamila

   Ty mieszkasz w domu, mozesz zrobic sobie plaże pod domem.

 • Uwielbiam Warszawę! Zdradź nam, która restauracja jest Twoja ulubioną 😉

  • Kamila

   Jak przyjedziesz to Cie do niej zabiorę.

 • Od kilku tygodni próbuję zaciągnąć męża (no bo Izy namawiać nie muszę) I pojechać właśnie w to miejsce. Teraz to już koniecznie muszę!

  • Kamila

   Polecam, to jedynie miejsce gdzie Olek lubi przebywać. Jest tam animator w weekendy, ale najfajniejsze sa te auta dla dzieciaków. Ty odpoczywasz, a dziecko sie bawi.

 • Asia

  Ja wypoczywam na działce całe wakacje, młoda szaleje w basenie. Nad morze się raczej nie wybieramy, bo priorytetem jest teraz budowa domu.