Magiczne Ogrody – kolejne fajne miejsce dla dzieci na mapie Polski

0

Moim celem jest pokazanie WAM jak najwięcej ciekawych miejsc dla rodzin z dziećmi. I nie mam tutaj na myśli jedynie placów zabaw. W miarę możliwości przedstawiam Wam miejsca godne odwiedzenia w całej Polsce. Tym razem padło na Trzcianki niedaleko Puław i Janowca nad Wisłą. I super miejsce, czyli Magiczne Ogrody (KLIK)

Gdzie znajdują się Magiczne Ogrody?

W Trzciankach, do których można dojechać z Puław, Janowca lub Kazimierza Dolnego. Na miejscu są dwa duże parkingi, zatem osoby które odwiedzą to miejsce autem nie będą miały problemu z zaparkowaniem. Inną opcją jest dojazd do Puław lub Janowca, skąd kursuje autobus nr 17.

Z Kazimierza Dolnego najlepiej dostać się promem do Janowca,  a następnie autobusem (linia nr 17) do Trzcianek.

Ile kosztują bilety do parku Magiczne Ogrody?

Bilet rodzinny dla 3 osób to koszt 126 zł, dla 4 osób 169 zł. Każda dodatkowa osoba to koszt  43 zł. Za maluszki jak Stefcio do wzrostu 100 cm płaci się 1 zł. Park ma w swojej ofercie fajną promocję dla osób które mają urodziny (+/- 5 dni od daty urodzin), wtedy bilet kosztuje 5 zł. Osoby niepełnosprawne wchodzą do parku rozrywki za 5 zł.

Ile czasu można spędzić w parku Magiczne Ogrody?

Bilety obowiązują przez cały dzień. Jeżeli pogoda dopisuje, to warto zabrać ze sobą stroje kąpielowe i ręczniki, ponieważ na terenie parku jest plaża z leżakami i niewielki brodzik. Park jest sporych rozmiarów, dlatego warto zarezerwować sobie na niego cały dzień.

Jakie atrakcje czekają na dzieci w parku Magiczne Ogrody?

O  takie…Gwarantuję, że Wasze dzieci przez cały pobyt nie powiedzą „Mamo nudzi mi się”. My byliśmy w ogrodach w ubiegłym roku, w tym ze względu na napięty grafik wyjazdowy nie daliśmy już rady. W Magicznych Ogrodach są cztery restauracje. Pierwsza z nich znajduje się na Dziedzińcu, a druga w Drzewach. Kolejne dwie to Czerwona Karczma przy Krasnoludzkim Grodzie oraz Grill przy Polu Turniejowym. Dodatkowo możecie zrobić grilla, musicie zabrać ze sobą węgiel, jedzenie, talerzyki i sztućce. W restauracji przy wejściu do parku dostępne są: czajnik, kuchenka mikrofalowa i podgrzewacz do butelek.

Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody Magiczne Ogrody

Magiczne Ogrody
http://magiczneogrody.com/o-parku/
Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.