Jesteś wyjątkowa!

12
Showing 1 of 1
Rate this post

Wiem, że dzień kobiet dopiero jutro, ale czemu nie pomyśleć już dzisiaj jak chcemy go spędzić. Dzień jest wyjątkowy, bo dotyczy nas drogie Panie…

 8 marca to bezapelacyjnie ten dzień, który do końca życia będzie kojarzony z tulipanami i goździkami. To też ten dzień, kiedy mój tata pomimo iż nigdy nie pamiętał daty moich urodzin zawsze witał mnie i moją mamę bukietem tulipanów na dzień dobry.

8 marca to dzień, kiedy faceci stają się jacyś tacy bardziej szarmanccy, łagodnieją i doceniają to co mają….Nawet najgorsza kłótnia z dnia poprzedniego idzie wtedy w niepamięć, a przypalony garnek przestaje być powodem ciągłych docinek o tym, jak perfekcyjną panią domu jesteś, albo i nie jesteś…To jest nieważne…

Ważne jest to, że mamy swoje święto, swój dzień…A w tym roku wypada ono w niedziele, kobietki…Mamy cały dzień na rozpieszczanie samej siebie, na miłe słowa wypowiadane przez wszystkich facetów (mąż, sąsiad, pan z zieleniaka, pan ochroniarz).

Jeżeli nie macie żadnych planów na jutrzejszy dzień, to już macie…Rano umów się z najlepszą kumpelą i zwiej z domu. Pozwól mężowi realizować się jako perfekcyjny pan domu. On się w tym spełni, a Ty w tym czasie będziesz realizowała się na pysznym śniadaniu, zakupach, basenie, saunie, czy innych rekreacjach. Pamiętaj, w poniedziałek idziesz do pracy…Dlatego jeden dzień przerwy od męża i dzieci okaże się strzałem w dziesiątkę.

Jeżeli jednak zdecydujesz się na pozostanie w domu, to przyprowadź to śniadanie, zakupy, basen i sauną do domu. Mąż szykuje pyszne śniadanie, obiad, kolację. Dzieci same ogarniają porządek w swoich pokojach i przełączają kanały na pilocie włączając tylko te, które Ciebie interesują. Jutro Ty będziesz w posiadaniu władzy….Pozwól swoim domownikom zrobić coś dla ciebie. Chociaż ten jeden dzień w roku poczuj się wyjątkowo.

Kochane Wy moje, przepięknego 8 marca:).

życzy

Oluś i Kamila

 

Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)