365 dni…

18

Witajcie w Nowym Roku. Z tej okazji chciałam życzyć Wam wiele radości, miłości, zdrowia, pomyślności i aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia. Niech ten rok będzie lepszy niż miniony 2014.

Pomimo iz wczoraj nie brylowałam na żadnym balu, dzisiaj nie napiszę niczego mądrego. Pierwszy dzień roku zdecydowanie nie sprzyja przemyśleniom i pisaniu mądrych słów… Mam wrażenie, że mój mózg przejechało 10 ciężarówek.  Niemniej jednak, cholernie cieszę się, że przyszedł nowy, nieskazany jeszcze niepowodzeniami i nieszczęściami rok. Rok 2015  będzie rokiem nadziei, powodzeń, rozwoju osobistego i rokiem rodziny. Zamiast pisać o postanowieniach zaczynam działać teraz, natychmiast! Dostałam ogromny zastrzyk energii i mam nadzieję, że wystarczy mi on na całe 365 dni.

Poniżej 12 moich ulubionych zdjęć 2014 roku.

IMG_5473 IMG_5085 IMG_7863 22 14 miami142 IMG_8575  IMG_6311 IMG_5138 IMG_4270 IMG_1648

IMG_6719

Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

18 komentarzy

  1. Kochani, wszystkiego najlepszego na Nowy Rok, oby spełniły się wasze marzenia i oby blog odniósł mega wielki sukces.

    • Dzięki Magda:). Bluza jest od Kukukid, jest mega i napewno posłuży nam dłużej. Mają teraz promo – 20%.

  2. Mama Tomusia on

    Jeju, jestem tutaj pierwszy raz, ale juz się zakochałam. Zdjęcie z młotkiem wymiata a bluza dino jest przecudowna, mogę dowiedzieć się skąd taka? Chcętnie kupie mojemu Tomkowi. Będę tutak zaglądała częściej.

  3. Cudowne zdjęcia. Czy zajmuje się Pani tym profesjonalnie? Prosze podesłac mi stronkę, szukam właśnie fotografa dziecięcego.

    • Dziekuję bardzo. Niestety jestem amatorem i samoukiem, jeżeli chodzi o robienie zdjęc. Dużo mi jeszcze brakuje do zdjęć, o których marzę. Na priv napiszę namiary na fajnych fotografów.

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.