Uśmiech

10
Showing 1 of 1

Pewnie zdążyliście już zauważyć, że Olek to młody poważny człowiek…

Na tyle poważny, że jak widzi aparat to ściska usta tak mocno, że dolna warga niknie…Ta powaga ma jednak swój urok i wcale nie oznacza, że moje dziecko nie jest szczęśliwe. Jest, ale nie musi nikomu tego udowadniać śmiejąc się non stop do aparatu. To cwana mała bestia….która od małego opracowała sobie plan na to, jak zaburzyć radość na zdjęciach. Dzisiaj siedzimy kolejny dzień w domu, ale i tak udało się uchwycić kilka kadrów z najszczerszym uśmiechem Olka. Sami zobaczcie…jest szczeście, jest uśmiech, jest moc.

blog parentingowy Olomanolo.pl blog parentingowy Olomanolo.pl blog parentingowy Olomanolo.pl blog parentingowy Olomanolo.pl blog parentingowy Olomanolo.pl blog parentingowy Olomanolo.pl blog parentingowy Olomanolo.pl blog parentingowy Olomanolo.pl blog parentingowy Olomanolo.pl blog parentingowy Olomanolo.pl blog parentingowy Olomanolo.pl blog parentingowy Olomanolo.pl

Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

10 komentarzy

  1. Jaki on poważny, prawie zawsze się uśmiecha na zdjęciach. Jest wesolutki i zadowolony.

  2. Mama Tomusia on

    Cudowny jest:) Zapuszczasz mu włosy? Nie denerwuje się Oluś, że ma takie długie włoski?

    • Dziękujemy:) Jesteś pierwsza, która to mówi. Każdy twierdzi, że to wykapany tata. Olek wygląda jak ja, kiedy byłam dzieckiem.

  3. Boszcz, jaki ten Olek to ładny chłopak. Zazdroszczę. Chciałabym kiedyś mieć takie cudo:)

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.