Piękne rzęsy za 26 zł

2

Czy to możliwe żeby mieć piękne rzęsy za 26 zł? Odkąd na rynku pojawiło się Regenerum do rzęs już tak.

Odżywka jest jedynym z produktów serii REGENERUM przeznaczonych do włosów, paznokci, rzęs,  stóp i dłoni.

Odkąd na poważnie zaczęłam używać tuszu do rzęs nawet wtedy, kiedy wychodziłam jedynie do osiedlowego sklepu moje rzęsy znacznie się osłabiły. Nie należę do osób których rzęsy sięgają brwi, ale z drugiej strony nie mam aż takich krótkich, żebym musiała je przedłużać. Oczywiście gdyby doba trwała 48 godzin, chętnie bym skorzystała z pomocy pani kosmetyczki i co 3-4 tygodnie robiła sobie rzęsy sięgające nieba.

Niestety rzeczywistość wygląda zdecydowanie inaczej, dlatego pielęgnacja moich rzęs polega jedynie na domowym podejściu. O Regenereum dowiedziałam się z reklam w radio, które lecą średnio co dwie trzy piosenki. Postanowiłam ulec marketingowi i wypróbować to cudo.

Na samym początku bardzo miło zaskoczyła mnie cena, 26 zł…Pomyśłałam, że nie jest źle, ale czy na pewno 26 zł jest w stanie poprawić kondycję moich rzęs?

Produkt składa się z dwóch części – pierwszą stosujemy jak eyeliner, drugą szczotkujemy rzęsy. Użytkowanie jest bardzo proste. Produkt nie zostawia tłustej warstwy i nie czuć jego ciężaru. Wchłania się naprawdę szybko. Po dwóch tygodniach stosowania z pełną stanowczością stwierdzam, że stan moich rzęs znacznie się poprawił, rzęsy nieco się wydłużyły i zgęstniały. Produkt dobry jakościowo za taką cenę, naprawdę wart jest zakupu. Odżywka nie uczula.

Produkty Regenerum dostępne są wyłącznie w aptece.

Czy stosowałyście inne produkty z serii Regenerum? Jakie były Wasze odczucia związane z efektami?

 

Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

2 komentarze

    • Aga, warto spróbować. Ogólnie cała seria regenerum jest fajna, odżywka do paznokci tez jest super.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.