Mural

2

Deszczowy weekend za nami…Nastał nowy tydzień, a wraz z nim piękna pogoda.

Tylko krzyczeć hurra hurra….przestało padać, słońce wyszło na dobre, więc można spędzać całe godziny na dworze…

Tak cieszyłabym się rok temu, teraz kiedy wróciłam do pracy i siedzę 8 godzin w biurze zazdroszczę wszystkim mamusiom wspólnie spędzonego czasu z ich dziećmi.

Mi i Olkowi zostają jedynie weekendy na wyjazdy za miasto, na wspólne spacery, na sesje fotograficzne.

Dzisiejsza sesja miała miejsce w Warszawie na tle muru wyścigów konnych. Uważam, że wybór tła to strzał w dziesiątkę. Mało jest takich miejsc jak to, kolorowych, z wyobraźnią, opowiadających przeróżne historie…

W fotografii tło stanowi najważniejszy element zdjęcia. Nie lubimy przecież oglądać zdjęć naszych dzieci na tle sterty ubrań, zabawek czy tych wszystkich gapiów. Ja staram się wybierać każdorazowo tło, na którym nie ma chaosu, wszystko jest na swoim miejscu i nic nie jest w stanie odwrócić mojej, a przede wszystkim Olka uwagi od pierwszego planu. Najlepszym punktem wyjścia jest biała ściana, generalnie im tło jaśniejsze tym zdjęcie ładniejsze. Białą ścianę będziemy testować w zimie, kiedy pogoda nie pozwoli na zdjęcia w plenerze.

P.s. tło tłem, ale model mógłby też trochę pomóc matce w fajnych ujęciach. Za rok, mam nadzieję, że uda mi się wykonać ujęcia, które chodzą po mojej głowie. Na pewno nie będzie już uciekającego Olka…

IMG_7220 IMG_7199 IMG_7155 IMG_7136 IMG_7116 IMG_7106 IMG_5313 IMG_5297 IMG_5288 fb 2 fajne2 fajne 2

Oluś:

Bluza: Next

Spodnie: Zara

Buty: Zara

===========

Koszulka: Tommy Hilfiger

Spodenki: H&M

Buty: Old Navy

Share.

About Author

Mama dwuletniego Stefka i sześcioletniego Aleksandra, zakochana w macierzyństwie, modzie i swojej pracy :)

2 komentarze

  1. W domu najczęściej fotografuję dzieci na tle białej ściany, niestety mieszkanie ogranicza mi przygotowanie studia fotogr. dla moich szkrabów. Uwielbiam za to lato i zdjęcia w plenerze.
    Oluś pięknie pozuje, jest bardzo fotogeniczny.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.